Ahşap Z8

Ahşap kilitlerle iskelet ev çerçeve

Dobrosfer Z8, eğitimle kendinizi monte edebileceğiniz hazır bir kubbe evi tasarımcısıdır. Tasarım patentlidir. Kubbe kendi kendini destekler, bu yüzden evde herhangi bir düzen olabilir. İkinci katın basit, bağımsız bir kurulumu mümkündür. Rusya’da teslimat ücretsizdir. Siteye buradan bir sipariş verin.

Birinci kat, ikinci kat ve bunlar için bir destek Gecikme, geleneksel tahta bölümü 50×200 mm yapılır. Paket içermez. İkinci kat için kubbeyi tamamen kapatabilir veya ikinci bir ışık bırakabilirsiniz.

Kurucu iğne yapraklı türlerin masif ağaçlarından yapılmıştır: çam, ladin. Ağaç ısıyla kurutulmuş, sterildir. Üretim sürecinde, antiseptikler ve diğer bileşikler tedavi edilmez.

Kubbe 8 m çapında, 195 mm duvar kalınlığı, 5 m nakil vasıflan :. Tasarımcı ağırlıkça 1,2 m, 2,6 m3 hacmine yüksekliği. Pakette europallets’e verilir. Elleriyle bir kişi tarafından sessizce aşırı yüklenir.

Teslimat kapsamı sadece çerçeveyi kapsamakta olup, talimatlarda eleman olarak sunulmaktadır. Kaplama için OSB şantiyede satın alınır ve 1 gün boyunca talimatlardan kesilmiş kağıttan kesilir.

Yılın herhangi bir zamanında yapılır.

Dobrosfer Z8 kubbeli evin montajı için talimatlar PDF formatında Dobrosfer Z8 kubbeli evin montaj ve kullanım talimatlarını indirin
Dobrosfer Z8 dome ev 3D modeli STL formatında Dobrosfer Z8 dome 3D modelini indirin

Bizi Arayın (0544)307 9494