Ürün Z6

Ahşap kilitler’de iskelet ev çerçeve

Dobrosfer Z6, eğitimle kendinizi monte edebileceğiniz hazır bir kubbe evi tasarımcısıdır. Tasarım patentlidir. Kubbe kendi kendini destekler, bu yüzden evde herhangi bir düzen olabilir. İkinci katın basit, bağımsız bir kurulumu mümkündür. Rusya’da teslimat ücretsizdir. Siteye buradan bir sipariş verin.

İkinci katın zemin katı ve bunların destekleri 50×200 mm kesitli sıradan tahtalardan yapılmıştır. Paket içermez. İkinci kat için kubbeyi tamamen kapatabilir veya ikinci bir ışık bırakabilirsiniz.

Kurucu iğne yapraklı türlerin masif ağaçlarından yapılmıştır: çam, ladin. Ağaç ısıyla kurutulmuş, sterildir. Üretim sürecinde, antiseptikler ve diğer bileşikler tedavi edilmez.

Kubbenin çapı 6 m, duvar kalınlığı 195 mm, yüksekliği 3.9 m’dir Ulaşım özellikleri: Tasarımcının ağırlığı 0.6 t, hacmi 1.4 m3’tür. Pakette europallets’e verilir. Elleriyle bir kişi tarafından sessizce aşırı yüklenir.

Teslimat kapsamı sadece çerçeveyi kap-samakta olup, talimatlarda eleman ola-rak sunulmaktadır. Kaplama için OSB şantiyede satın alınır ve 1 gün boyunca talimatlardan verilmiş kağıttan kesilir.

Yılın herhangi bir zamanında yapılır

Dobrosfer Z6 dome evinin montajı için talimatlar PDF formatında Dobrosfer Z6 kubbeli evin montajı ve çalıştırılması ile ilgili talimatları indirin.
Dobrosfer Z6 dome evin 3D modeli STL formatında Dobrosfer Z6 dome 3D modelini indirin

Bizi Arayın (0544)307 9494