Z10 Ürün

Ahşap kilitler iskeletle ev çerçeve

Dobrosfer Z10, talimatlarla hazırlaya-bileceğiniz, hazır bir kubbe evi tasarımcısıdır. Tasarım patentlidir. Kubbe kendi kendini destekler, bu yüzden evde herhangi bir düzen olabilir. İkinci katın basit, bağımsız bir kurulumu mümkündür. Rusya’da teslimat ücretsizdir. Siteye buradan bir sipariş verin.

Birinci, ikinci katın zemin döşemeleri ve bunlara yönelik destek, 50×200 mm’lik bir kesiti olan sıradan tahtalardan yapılmıştır. Paket içermez. İkinci kat için kubbeyi tamamen kapatabilir veya ikinci bir ışık bırakabilirsiniz.

Kurucu iğne yapraklı türlerin masif ağaçlarından yapılmıştır: çam, ladin. Ağaç ısıyla kurutulmuş, sterildir. Üretim sürecinde, antiseptikler ve diğer bileşikler tedavi edilmez.

Kubbenin çapı 10 m, duvar kalınlığı 195 mm, yüksekliği 6 m’dir Taşıma özellikleri: tasarımcının ağırlığı 1,5 t, hacim 3.4 m3’tür. Pakette europallets’e verilir. Elleriyle bir kişi tarafından sessizce aşırı yüklenir.

Teslimat kapsamı sadece çerçeveyi kap-samakta olup, talimatlarda eleman ola-rak sunulmaktadır. Kaplama için OSB şantiyede satın alınır ve 1 gün boyunca talimatlardan kesilmiş kağıttan kesilir.

Yılın herhangi bir zamanında yapılır.

Dobrosfera kubbeli ev Z10 montajı için talimatlar PDF formatında Dobrosfer Z10 kubbeli evin montajı ve çalıştırılması ile ilgili talimatları indirin.
Dobrosfer Z10 kubbe evin 3D modeli STL formatında Dobrosfer Z10 dome 3D modelini indirin

Bizi Arayın (0544)307 9494