Z14 Ürün

Ahşap kilitler iskeletle ev çerçeve

Dobrosfer Z14, eğitimle kendinizi monte edebileceğiniz hazır bir kubbe evi tasarımcısıdır. Tasarım patentlidir. Kubbe kendi kendini destekler, bu yüzden evde herhangi bir düzen olabilir. İkinci katın basit, bağımsız bir kurulumu mümkündür. Rusya’da teslimat ücretsizdir. Siteye buradan bir sipariş verin.

Birinci kat, ikinci kat ve bunlar için bir destek Gecikme, geleneksel tahta bölümü 50×200 mm yapılır. Paket içermez. İkinci kat için kubbeyi tamamen kapatabilir veya ikinci bir ışık bırakabilirsiniz.

Kurucu iğne yapraklı türlerin masif ağaçlarından yapılmıştır: çam, ladin. Ağaç ısıyla kurutulmuş, sterildir. Üretim sürecinde, antiseptikler ve diğer bileşikler tedavi edilmez.

Kubbenin çapı 14 m, duvar kalınlığı 195 mm, yüksekliği 8 m’dir Taşıma özellikleri: Tasarımcı ağırlığı 2,8 t, hacmi 6.4 m3’tür. Pakette europallets’e verilir. Elleriyle bir kişi tarafından sessizce aşırı yüklenir.

Teslimat kapsamı sadece çerçeveyi kap-samakta olup, talimatlarda eleman ola-rak sunulmaktadır. Kaplama için OSB şantiyede satın alınır ve 1 gün boyunca talimatlardan kesilmiş kağıttan kesilir.

Yılın herhangi bir zamanında yapılır.

Dobrosfer Z12 dome evin montajı için talimatlar PDF formatında Dobrosfer Z14 kubbeli evin montaj ve kullanım talimatlarını indirin
Dobrosfera kubbeli ev Z14'ün 3D modeli STL formatında Dobrosfer Z14 kubbesinin 3D modelini indirin

Bizi Arayın (0544)307 9494